Atlas Language School

İngilizce konuşulan bir ülkede İngilizcenizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Dublin in önde gelen İngilizce dil okulu olan Atlas Language School, İngilizce konuşulan bir ortamda İngilizce öğrenmeniz için size uygun bir çözümdür. Dublin de sunduğu ve sürekli bir ilerleme vadeden geniş İngilizce dil kursu yelpazesi sayesinde Atlas Language School ile doğru İngilizce kursunu bulduğunuza emin olabilirsiniz.

Yaz kursu mu arıyorsunuz? İşe yönelik İngilizcenizi mi geliştirmek istiyorsunuz? Ya da sınava mı hazırlanıyorsunuz? Atlas Language School size doğru programlar ve kurslar sunuyor. Atlas dil okulunun amacı eğlenceli, samimi ve zorlayıcı bir ortamda potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmaktır. Atlas ile birlikte bir İngilizce kursuna başladığınız andan itibaren size iyi bir öğrenen olmanıza ve İngilizce dil hedeflerinize ulaşmanızda yardımcı olacaklar.

Konaklama;

İrlanda her zaman misafirperverliği ile ünlü olmuştur ve ev sahipliği yapan bir ailenin yanında kalmak doğrudan bir deneyim için en iyi yollardan biridir. Pek çok öğrenci, İrlanda kültürü içinde benzersiz bir fikir edinmeleri ve doğal günlük şartlarda uygulayarak İngilizcelerini geliştirmeleri için mükemmel bir fırsat sağladığı için İrlandalı bir ailenin yanında kalmayı çok faydalı bir deneyim olarak görürler.

Yıllardır, tamamı konaklama sorumlusu tarafından bireysel olarak görüşülmüş ve deneyimlerinden ve samimiyetlerinden dolayı seçilmiş, öğrencileri İrlanda daki konaklamaları esnasında ev sahipliği yapan yerel aileler ile güçlü bir bağ oluşturdu. Aksi talep edilmedikçe, öğrencilerin çalışma imkanlarına sahip kendilerine ait odaları var. Talep edilmedikçe veya bir grubun parçası olarak gelmedikleri sürece ayni ulusa ait öğrenciler ayni aileler tarafından ev sahipliği yapılmamaktadır.

Ev sahipliği yapan ailelerin yanında kalmak istemeyen öğrenciler için şehir civarında bazı modern ve tam servisli daireler mevcuttur. İstek üzerine yapılan daire konaklaması genellikle öğrencinin oraya ulaşmasından en az 4 hafta önce ayırtılmış olması gerekmektedir. Aşağıdaki seçenekler mevcuttur:
-Terenure Park
-Kenilworth Square
-Griffith Hall

Okullar Şehir Açıklama
KAPLAN INTERNATIONAL

İrlanda İngilizce Kursları

İrlanda da dil eğitimi alın ve sıcakkanlı bir halka, tarihi zenginliğe ve muhteşem

Eurocentres 2 Şehir

İrlanda da İngilizce Dil Okulu

Bu adada eski mitleri ve efsaneleri bulmak ve şaşırtıcı peyzaj keşfetmek içi

EF ( EDUCATION FIRST ) Dublin

EF EDUCATION FIRST | Global

1965 yılında “eğitimle dünyadaki engelleri aşma” misyonuyla İsve&ccedi

Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım ve Hosting::Millennium Bilgisayar
Teklif İste
×
Şubemiz Olun
×

ANGE YURTDIŞI EĞİTİM ŞUBESİ OLUN

Ad   Soyad
E-Posta Adresi
Telefon
Adres/Şehir
Çalıştığı Kurum / Meslek
1.Referans Ad Soyad
1.Referans Çalıştığı Yer
1.Referans Ünvan
1.Referans Telefon
2.Referans Ad Soyad
2.Referans Çalıştığı Yer
2.Referans Ünvan
2.Referans Telefon
Mesaj