Sertifika Programları

Kısa sürede Meslek Edinme Programları

(1 ay ile 2 yıl Arasında değişen sürelerde Sertifika / Diploma Programları )

Sertifika & Diploma programları size seçmiş olduğunuz ilgili alanda teorik ve pratik anlamda deneyim kazandırarak kısa sürede size meslek edindiren programlardır. Ayrıca,  herhangi bir üniversite Lisans veya Ön lisans mezunusunuz ama istediğiniz pozisyonlarda iş bulamıyorsunuz veya kendinizi uluslararası platformda geliştirmek istiyorsanız yine bu kısa süreli programları tercih edebilirsiniz. Bu alanlar genellikle ;

-Anaokulu Asistanlığı,

-İşletme,

-Bilgisayarlı Muhasebe ve Maaş

-Bilgisayar sistem ve Ağları

-Sağlık Kurumları İşletmeciliği

-Pazarlama,

-İnsan Kaynakları,

-Yönetim, Finans,

-Uluslararası Ticaret,

-Reklamcılık,

-Halkla İlişkiler,

-Gazetecilik,

-Proje Yönetimi,

-Turizm ve Otelcilik,

-Moda Tasarımı,

-Aşçılık vb.

şeklindedir En kısa süren yoğun sertifika programı 1 aydır ; genel anlamda 1 ay ila 2 yıl arasında değişen sürelerde alınabilmektedir.

Katılım için orta ve üstü seviye İngilizce bilmeniz gerekir. Ancak Yabancı dilinize güvenmiyorsanız genellikle her kurumun kendi bünyesinde sunmuş olduğu İngilizce hazırlık programlarına katılıp sonrasında Sertika&Diploma programınızı almaya devam edebilirsiniz.

Bu sertifika Programını bitirdiğinizde; ister kendi ülkenize dönüp direk iş başvurularında bulunabilir isterseniz sertifikanızı aldığınız ülkede iş bulup orada yaşamaya devam edebilirsiniz.  Hatta Türkiye’de ilgili alanda Lisans eğitimi dahi almış bir çok kişinin önüne geçerek iş bulma şansınız artabilir, çünkü siz artık İngilizcenizi de geliştirmiş olacaksınız.  

Örneğin; Kanada son zamanlarda bu tarz sertifikalara sahip, vasıflı uluslararası işçilere ciddi derecede ihtiyaç duymaktadır. Ayrıca, Kanada’daki Eğitim Programı boyunca haftada 20 saat çalışma hakkınız olacak , ücretsiz staj döneminizde de haftada 40 saat full time çalışıp kendi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Program bitiminde de 1 sene açık çalisma izni almaya hak kazanacaksınız! Ve kurumlarımızın birçoğu size nasıl iş bulabileceğiniz konusunda profesyonel anlamda destek verip sahip oldukları veritabanındaki potensiyel iş&işyerlerini sizinle paylaşacaklardır. Sonrası ise yine size kalmış ya orada çalışmaya devam edersiniz ya da Türkiye’ye dönersiniz , Karar sizin J

Yukarıda Bahsini etmiş olduğum bölümler dışında ;  

İngilizce Seviyeniz en az B2/C1 seviyesinde ise sadece 4 haftalık çok yoğun bir program olan, Tüm dünyada sadece Cambridge Üniversitenin vermeye yetkili olduğu ve dünyanın her yerinde tanınan  CELTA Sertifikası ile resmi olarak İngilizce Öğretmeni olmaya hak kazanabilirsiniz!!!

Kanada'da Sertifika & Diploma Programları

Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım ve Hosting::Millennium Bilgisayar
Teklif İste
×
Şubemiz Olun
×

ANGE YURTDIŞI EĞİTİM ŞUBESİ OLUN

Ad   Soyad
E-Posta Adresi
Telefon
Adres/Şehir
Çalıştığı Kurum / Meslek
1.Referans Ad Soyad
1.Referans Çalıştığı Yer
1.Referans Ünvan
1.Referans Telefon
2.Referans Ad Soyad
2.Referans Çalıştığı Yer
2.Referans Ünvan
2.Referans Telefon
Mesaj