ANGE Yurtdışı Eğitim Hakkında

ANGE Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri

ANGE Yurtdışı Eğitim, sektörde 2010 den beri deneyimi ve geçmişi olan Nergiz Güleryüz tarafından kurulmuştur. Bugün itibari ile yurtdışında 25 farklı ülkede, yüzlerce dil okulu 650 den fazla yükseköğretim kurumları ile işbirliği içersinde bulunan ANGE Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, her geçen gün portföyüne eklediği yeni eğitim kuruluşları ile program yelpazesini genişleterek, yurtdışında eğitim programı düşünen genç adaylara daha fazla imkan sunmayı amaçlamaktadır.
Yıl boyunca çeşitli ülkelerde düzenlenen organizasyon, fuar, workshop, webinar vb etkinliklere katılarak, yurtdışında eğitim görmek isteyen çağdaş Türk gençleri ve genç profesyoneller için yeni eğitim programları ve en güncel eğitim trendlerini tanıştırmayı görev bilmekteyiz.

Anlaşmalı olduğumuz yurtdışı okulları ile ilgili olarak danışmanlık, okul, program, konaklama ayarlama ve kayıt işlemleri,
Yurtdışında eğitim alacağınız ülke için vize evraklarınızın hazırlanmasında yardım, evrakların kontrolü ve vize dosyasınının eksiksiz hale getirilmesi,
Gerektiği ülkeler için vize başvurularında konsolosluk randevularınızın ayarlanması, bir kısım ülkelerde ise öğrenci adına vize başvurusunun ANGE tarafından gerçekleştirilmesi, 
Öğrencimiz adına uygun uçak biletinin araştırılması ve rezervasyon işlemleri,
Havaalanı transferlerinizin ayarlanması,
Sağlık sigortanızın yapılması
Yurtdışında anlaşmalı olduğumuz kurumlar ile eğitim alabileceğiniz alanlar ise;
Dil kursları ( genel, yoğun yabancı dil kursları, sınava hazırlık, mesleki amaçlı kurslar) ,
Sertifika programları ( kısa ve uzun süreli ),
Yaz kampları ( yaz okulu ),
Dil kursları ile entegreli staj programları,
Universite hazırlık programları ( lisans ve master için ),
Universite programları ( diploma, önlisans, lisans, master ) içermektedir. 
Internship 
Aupair
Ayrıca eğitim dışında turistik veya farklı bir sebep ile birçok ülkeye vize hizmeti sunmaktayız

Sürekli Destek
Yurtdışında eğitim almış ve yaşamış bir danışman ve ingilizce öğretmeni olarak, öğrencilerimizi en iyi şekilde bilgilendirerek yeni bir ülkede yaşam ve eğitim konusunda en iyi hizmeti ve bilgiyi vermektedir. Artıları ve eksileriyle sizleri yurtdışı eğitim programları hakkında kusursuzca bilgilendirmek bizler için görev olmaktan çıkıp, bunları sizlerle paylaşmak çok zevk aldığımız bir sohbet haline gelmiştir.
Öğrencilerimiz yurtdışında eğitimlerine başladıklarında, eğitim süreleri boyunca onlara her zaman danışmanlık yapmaya devam ederek öğrencilerimizin hiçbir zaman yalnız olmadıklarını göstermekteyiz. Bu da onlara güç vermektedir. Sonuçta hiç bilmediğiniz ve herkesten uzak bir yerde yeni bir hayata başlamak o kadar da kolay değil.Ama biz bu süreci öğrencilerimize destek olarak çok rahat bir şekilde atlatmalarını her zaman sağlamışızdır.

Biz, gelecekteki kariyer ve akademik planlarınız için sizlere en iyi yolu göstermek ve en doğru seçimi yapmanız konusunda yardımcı olmak için her zaman yanınızda olacağız.
Bizim Tecrübemiz, Sizin Başarınız Olacaktır.
Hepinize yeni eğitim yaşamınızda başarılar dileriz.

Sevgilerimizle,

ANGE Yurtdışı Eğitim ,
Nergiz Güleryüz

Copyright 2017 Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım ve Hosting::Millennium Bilgisayar
Teklif İste
×
Şubemiz Olun
×

ANGE YURTDIŞI EĞİTİM ŞUBESİ OLUN

Ad   Soyad
E-Posta Adresi
Telefon
Adres/Şehir
Çalıştığı Kurum / Meslek
1.Referans Ad Soyad
1.Referans Çalıştığı Yer
1.Referans Ünvan
1.Referans Telefon
2.Referans Ad Soyad
2.Referans Çalıştığı Yer
2.Referans Ünvan
2.Referans Telefon
Mesaj